Program 1. pololetí 2017

8. leden - Nedělní taneční odpoledne -  Kolíňanka

22. leden - Výroční členská schůze a poté pokračuje normální taneční zábava s MDO MhFK. Začátek ve 13 hodin!

5. únor - Nedělní taneční odpoledne - Studio Kolín

19. únor - Odpolední ples KPFK (včetně soutěže o pestrou paletu cen) - taneční orchestr TOX. Konec v 19 hodin!!!

5. březen- Nedělní taneční odpoledne - Sendražanka

19. březen - Nedělní taneční odpoledne - Peprmint band Sadská

2. duben - Nedělní taneční odpoledne - DO Hradečanka

17. duben - Pondělní velikonční taneční odpoledne - Suchdolanka

30. duben - Nedělní taneční odpoledne - MDO MhFK

14. květen - Nedělní taneční odpoledne - Pardubická šestka

28. květen - Nedělní taneční odpoledne - Sendražanka

Program 2. pololetí 2016

  2. 10.    Taneční odpoledne      MDO MhFK (Miloslav Bulín)

16. 10.    Taneční odpoledne      Suchdolanka (Josef Košata)

30. 10.    Taneční odpoledne     Pepino Band (Josef Matura)

 13. 11.    Taneční odpoledne     Starostova 12 (Václav Keltner)

 27. 11.    Taneční odpoledne     Combo 2 (Vladimír Hollas)

 11. 12.    Taneční odpoledne     Sendražanka (Petr Slavík)

 
Taneční odpoledne začínají vždy ve 14 hodin a končí v 18 hodin.

Program 1. pololetí 2016

10. leden     Nedělní taneční odpoledne -  Skalačka Františka Marka

24. leden     Nedělní taneční odpoledne - Kolíňanka Martina Kratochvíla

7. únor         Výroční členská schůze a poté pokračuje normální taneční zábava s MDO MhFK. Začátek ve 13 hodin!

21. únor      Odpolední ples KPFK (včetně soutěže o pestrou paletu cen) - TO TOX Jaroslava Trnky. Konec v 19 hodin!!!

6. březen     Nedělní taneční odpoledne - Věnovanka Václava Musílka

20. březen  Karnevalové taneční odpoledne - Studio Kolín Karla Hamra

3. duben      Nedělní taneční taneční odpoledne -  MDO MhFK Miloslava Bulína

17. duben    Nedělní taneční odpoledne - Combo 2 Vladimíra Hollase

1. květen     Nedělní taneční odopoledne - F.O.T Miroslava Kysilky

15. květen   Nedělní taneční odpoledne - Přívoranka Miloše Valenty

29. květen   Nedělní taneční odpoledne - Sendražanka Petra Slavíka

 

Taneční odpoledne začínají vždy ve 14 hodin a končí v 18 hodin.

Program 2. pololetí 2015

 30.   8.    Posvícenská zábava     MDO MhFK (Miloslav Bulín)

    6.   9.    Taneční odpoledne      Suchdolanka (Josef Košata)

 20.   9.    Taneční odpoledne      Sendražanka (Petr Slavík)

   4. 10.    Taneční odpoledne      Starostova dvanáctka (Václav Keltner)

  18.10.    Taneční odpoledne      Studio Kolín (Karel Hamr)

    1. 11.    Taneční odpoledne      Combo 2 (Vladimír Hollas)

 15. 11.    Zábava pořádaná MSD - Eva a Vašek

 29. 11.    Mikulášská zábava       MDO MhFK (Miloslav Bulín)

 13. 12.    Předvánoční zábava     Akord (Josef Vanc)

 27. 12.    Silvestrovská zábava    Sendražanka (Petr Slavík)

 

Program 1. pololetí 2015

11. leden      Nedělní taneční odpoledne -  AKORD Josefa Vance

25. leden     Výroční členská schůze a poté pokračuje normální taneční zábava s MDO MhFK. Začátek ve 13 hodin!

8. únor         Nedělní taneční odpoledne - Pardubická šestka Ladislava Šauera

22. únor      Odpolední ples KPFK (včetně soutěže o pestrou paletu cen) - TO Studio Kolín. Konec v 19 hodin!!!

8. březen     Nedělní taneční odpoledne - Věnovanka Václava Musílka

22. březen  Karnevalové taneční odpoledne - Skalačka Františka Marka

6. duben      Pondělní velikonční taneční odpoledne - Kolíňanka Martina Kratochvíla

19. duben    Nedělní taneční odpoledne - Přívoranka Miloše Valenty

3. květen     Nedělní taneční odopoledne - MDO MhFK Miloslava Bulína

17. květen   Nedělní taneční odpoledne - ESO Miloslava Hartmana

31. květen   Nedělní taneční odpoledne - Sendražanka Petra Slavíka

Program 2. pololetí 2014

 24.   8.    Posvícenská zábava     MDO MhFK (Miloslav Bulín)

    7.   9.    Taneční odpoledne      Suchdolanka (Josef Košata)

 21.   9.    Taneční odpoledne       Sendražanka (Petr Slavík)

   5. 10.    Taneční odpoledne      Starostova dvanáctka (Václav Keltner)

  19.10.    Taneční odpoledne      Staropražští heligonkáři a Jiří Škvára (Štěpán Kozák)

    2. 11.    Taneční odpoledne      Studio Kolín (Karel Hamr)

 16. 11.    Taneční odpoledne      MDO MhFK (Miloslav Bulín)

 30. 11.    Mikulášská zábava       Podkověnka (Jaroslav Hartmann)

 14. 12.    Předvánoční zábava    Combo 2 (Vladimír Hollas)

 28. 12.    Silvestrovská zábava  Sendražanka (Petr Slavík)