Program 1. pololetí 2023
8. leden - Nedělní taneční odpoledne - Suchdolanka
5. únor - Výroční členská schůze a poté pokračuje normální taneční zábava s MDO MhFK. Začátek ve 13 hodin!
19. únor - Odpolední ples KPFK (včetně soutěže o pestrou paletu cen) - taneční orchestr TOX. Konec v 19 hodin!!!
12. březen - Nedělní taneční odpoledne - Domino
16. duben - Nedělní taneční odpoledne - Hradečanka
14. květen - Nedělní taneční odpoledne - Pardubická šestka
4. červen - Nedělní taneční odpoledne - Kolíňanka
Taneční odpoledne začínají vždy ve 14 hodin a končí v 18 hodin.
Program 2. pololetí 2022
4. 9. Taneční odpoledne - Domino
9. 10. Taneční odpoledne - DEN SENIORŮ - Studio + host Jiří Škvára
6. 11. Taneční odpoledne - MDO MhFK
4. 12. Taneční odpoledne - TRAMPOTY
Taneční odpoledne začínají vždy ve 14 hodin a končí v 18 hodin.
Program 1. pololetí 2022
Tak jsme se konečně dočkali a zábavy mohou zase začít naplno !!!
13. březen Nedělní taneční odpoledne - Studio Karla Hamra + jako host Jiří Škvára
3. duben Nedělní taneční odpoledne - Cidlinka Jiřího Nováka
17. duben Výroční členská schůze a poté pokračuje normální taneční zábava se Suchdolankou. Začátek VS již ve 13 hodin, zábava pak cca od 14.30!!!
1. květen Nedělní taneční odpoledne - Záhoranka (nástupce skupiny Akord Josefa Vance)
29. květen Nedělní taneční odpoledne - Kolíňanka Michala Janovského a Martina Kratochvíla
Taneční odpoledne začínají vždy ve 14 hodin a končí v 18 hodin.
Program 2. pololetí 2021
5. 9. Taneční odpoledne Suchdolanka (Hana Jarošová)
19. 9. Taneční odpoledne Starostova 12 (Václav Keltner)
3. 10. Den seniorů Studio Kolín (Karel Hamr) + Jiří Škvára
17. 10. Taneční odpoledne MDO Měststké hudby Františka Kmocha (Miloslav Bulín)
31. 10. Taneční odpoledne Pardubická 6 (Ladislav Šauer)
14. 11. Taneční odpoledne Hradečanka (Václav Jandl)
V důsledku šíření pandemie byly zrušeny!!!
28. 11. Taneční odpoledne Cidlinka z Dobšic (Jiří Novák)
12. 12. Předvánoční taneční odpoledne Domino (Miloš hájek a Martin Němec)
Program 2. pololetí 2020
30. 8. Posvícenské taneční odpoledne Suchdolanka (Hana Jarošová)
6. 9. Taneční odpoledne Domino (Miloš hájek a Martin Němec)
V důsledku šíření pandemie byly zrušeny!!!
20. 9. Taneční odpoledne MDO MhFK (Miloslav Bulín)
4. 10. Den seniorů Cidlinka Dobšice (Jiří Novák)
18. 10. Taneční odpoledne Hradečanka (Václav Jandl)
1. 11. Taneční odpoledne Studio Kolín (Karel Hamr) + Jiří Škvára
15. 11. Taneční odpoledne Starostova 12 (Václav Keltner)
29. 11. Taneční odpoledne Pardubická 6 (Ladislav Šauer)
13. 12. Předvánoční taneční odpoledne Kolíňanka (Martin Kratochvíl a Michal Janovský)
27. 12. Předsilvestrovské taneční odpoledne Domino (Miloš hájek a Martin Němec)
Následně byly zrušeny i všechny akce, plánované na jaro 2021.